Hakkımızda

Tüm Branş dallarında sizlere hizmet veren AKMAN SİGORTACILIK, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan AKMAN SİGORTACILIK , Kaza Sigortasından, Konut Sigortasına ve nakliyattan seyahate kadar tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir.

Sigortacılık esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışma tarzı ile de her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm öz kaynakları kullanmaktadır.

Bu sebepten dolayı AKMAN SİGORTACILIK müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir.

Geniş bir müşteri portföyü olan AKMAN SİGORTACILIK kendi bünyesinde ki çalışanları ve müşterilerinden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

 

Misyonumuz

AKMAN SİGORTACILIK olarak mevcut sigorta ihtiyacı olan her müşteriyi en doğru şekilde yönlendirerek alabilecekleri hizmeti en üst seviyede tutmak,

Sigortacılık esaslarını her zaman takip etmek,

Şirketimizin değerine ve müşteri değerlerine değer katmak,

Sigorta bilincini ve esaslarını müşterileri ile paylaşmak,

Sektöre yön vererek sigortacılık sektörünü modern alt yapıda daha üst seviyelere çıkarmak.

 

Vizyonumuz

Sigortacılığın her alanında hizmet vermek ve bu konuda ülke genelinde öncü acente olmak ve yerimizi korumak hedeflerimiz arasındadır.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Bizim için müşterilerimiz her zaman birinci önceliktedir. Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlar ve karşılarız. Şirket olarak müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmet vermek ve bu beklentilere yön verebilmek en büyük hedefimizdir.

Değişime Açıklık

Gelişimin, değişerek gerçekleşeceği bilincindeyiz. Üretimde ve yönetimde, yeni fikirleri denemekte ve öğrenmekte istekliyiz. Bu sayede değişimlere uyum gösteririz.

Sorumluluk;

Bizler işimizi iyi bilir, En iyi şekilde yapar ve takip ederiz. Biz iş başlamadan önce dikkatlice planlar, olumsuzluklara karşı önlem alırız. Bu nedenle; faaliyet alanımız çerçevesinde hesap verebilir ve hizmetlerimiz sonucu doğabilecek her türlü sonucu peşinen kabul ederiz.

Yenilikçilik;

Şirketimizin başarısının temelinde yenilikçilik yatar. Sektördeki yenilikleri ve dünyadaki trendleri takip eder, teknolojik yatırımlarımızla zamanın ilerisinde gitmeye çalışırız.

İşbirliği;

Başarıyı yakalamak için takım halinde çalışırız. Birbirimize yardım eder, bundan keyif alırız.

Verimlilik;

Verimlilik kurumumuzun en önemli çıktısıdır. Savurganlıktan uzak, kaynakları en iyi biçimde değerlendirerek üretim yapmak bize doğru üretimin, doğru zamanda ve doğru miktarda yapılmasını sağlar. Böylece amaçlarımıza ulaşmak için güç, süreçlerimizde hız, ürünlerimizde kalite ve kapasitemizde tam kullanım sağlarız.

Yaratıcılık;

Başarımızın temelinde rekabet gücümüz vardır. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatları değerlendirmek, problemleri çözmek ve mükemmeli yakalamak için yaratıcılığımıza güveniriz.

Çalışanların Mutluluğu;

Kurumumuzda; verimliliğimiz için çalışanlarımızın motivasyonu şarttır. Biliriz ki motivasyonu yüksek çalışanlar, işe yüreğini veren insanlardır. Motivasyon için gerekli olan tüm olguları destekleyerek çalışanlarımızın mutluluğu önceliğimizdir.

Sürekli Öğrenme;

Bilgi kurumumuzun en önemli katma değeridir. Bizler, kendimizi geliştirmenin, başarımızın sürekliliğini sağlamak için kritik öneme sahip olduğunu biliriz.